Prodej OFF White X Nike Air Jordan 1 Běžecké Boty Nový

Posted by admin 25/02/2018 0 Comment(s)

Prodej OFF White X Nike Air Jordan 1 Bílý Černá Červené Běžecké Boty

OFF-White X Nike, nejtěžší společný název v roce 2017, bylo po několika měsících trvalé fermentace centrem pozornosti pro milovníky obuvi po celém světě. Dřívější debut v několika zámořských regionech, celá sada v tržní ceně dalšího prodeje až 50.000 juanů, vysoká popularita ohromující.
Tento hrůzný kousek Běžecké Boty Nike konečně přivádí velkou plochu světového trhu, založenou na původním klasickém stylu, do zajímavých detailů křehkého. Xiao Bian dostat tuto sadu OFF-WHITE x Nike "The 10" předem, aby každý mohl poprvé vyjet z krabice show, blízký pocit Virgil Abloh navrhl nápady designu.
Společná série Air Jordan 1 je nepochybně nejoblíbenějším vůdcem. Při první expozici, tak jednoduché a hrubé dekonstrukci, každý detail nahé budovy před vámi, "kořeněné oči", se obávám, že jsem váš první dojem z toho. My Tucao příliš stereotypní Tu opakovaně vyryté, ale před těmito lidmi svítí. Nepřijatelná od prvního pohledu až po objevení jeho výrazných detailů, postupně uznávaná a oceněná, je to právě jádro, které chce Virgil Abloh předat nám! Nechte více lidí, aby pochopili pozadí a navrhli uměleckou obuv, a vytvořili tak časově ověřenou práci. Každá dvojice bot je vestavěna značkou logo OFF-WHITE na vlastní výrobky, nejenže zdůrazňuje společnou jedinečnou identitu, více obuvi přidá chuť čerstvého pocitu.
K botám Nike klasické ponožky Air Presto modeloval jednoduchou minulost, lehké šaty, obrácené myšlení do bohatých detailů ulice plné. Pod původním tělem rám, šití se stejnou barvou Swoosh výzdoba, se rýsuje. Následuje kouzelný popruh na obou koncích s koženým obalem, vytištěné logo Swoosh, kompaktní. Následoval fixovaný nylonový materiál, který zobrazoval populární funkční prvky a dekorativní oko ACH text, hratelnost je extrémně vysoká.
VaporMax tento rok se ukázal být součástí tohoto společného jména nesmí náhodou, barva je více populární Triple černá černá modeled. Původní tavná směs se hodí do stejné barvy Swoosh, která se změnila na bílou kůži, černobílé kolizní světlo a vykreslování odstínů, je VYPÍNAČ BÍLÁ. Otvory pro boty doplněné šitím výztuhy z kůže, vnitřek tištěný text díky horní látce a patě, následovaný rozdílem roztaveného materiálu, ostrost mají výrazné rozdíly. V originálním štítu Flyknit, překrytém vrstvou hustého perforovaného houbového jazyka, retro logem NIKE SPORTWEAR a MADE IN CHINA.
Obávám se, Běžecké Boty OFF-White X Nike že každá Sneakerhead byla na Air Max 90, ať už jde o retro temperament nebo o bílé bičování, se těší populární podpoře. Celkové využití ledové modré a světle šedé barvy se světlem přes síťovinu s různými povrchy kožené sítě, textilní mřížkou a krystalovou podrážkou odráží bohatou vizuální textilní obuvi. Barevná houbička a límec, v kombinaci s nápadným černým čalouněním obuvi, zcela opouštějí inherentní myšlení, avantgardní a charakteristickou osobnost. Vejce design pata je také velmi výrazný, jako celý pár bot, celé tělo je show!
Přešlápnutý větší Nike Swoosh umístěný v mezipodešev a svršku, cynická osobnost téměř jistá. Pokud si myslíte, že existuje jen velká háková scéna, může to být špatné. Až 5 druhů materiálů, které se navzájem spojí, nejsou společné se stejným odstavcem. Celkový tvar avantgardní a nudné show, vysoký stupeň uznání.
Tohtoroční téma Air Max 97 GHOSTTING v podobě bavlny jako člen,OFF-White X Nike Levný při zachování původní siluety těla boty, pomocí bílého krytu celého těla. Světelné oko se navzájem taví, čímž vzniká originální neporovnatelný pocit světla. Společné jméno nejrozšířenějšího textu a vnější strany těla obuvi zvyšuje černou tavnou vlnovou ozvěnu, aby tento pár bílých bot získal silný efekt.