Novy Nike Air Max 2017 Pánské Dámské Běžecké Boty

Posted by admin 21/01/2018 0 Comment(s)

Novy Nike Air Max 2017 Pánské Dámské Černá Červené Běžecké Boty

Běžecké boty, Nike Air známé také jako sportovní obuv, běžecké boty biomechaniky nezbytné poskytnout tlumení nárazů může být rozdělena, pro zajištění stability, řízení pohybu poskytuje tři kategorie. Zajistěte tlumení nárazů na běžeckých botách, obvykle měkčí sendvičové podrážky, které podporují rovnoměrnou sílu nohy během cvičení, které pomáhají pohlcovat nárazy nohou. Obuv je obvykle lehčí, stabilita bude poměrně špatná.
Zajišťují stabilitu běžeckých bot,Nike Air Max chodidla mají obvykle jednotný sloupek síly nebo mediální s sendvičovou strukturou. Běžecké boty, které poskytují kontrolu pohybu, jsou obvykle těžší omezovat nebo kontrolovat nadměrnou pronášení chodidla a zabraňují zranění členku, které typicky váží více než ostatní běžecké boty.
Podle potřeb biomechaniky mohou být běžecké boty rozděleny tak, aby zajistily tlumení nárazů a poskytovaly stabilitu a poskytovaly tři typy řízení pohybu. Zajistěte tlumení nárazů na běžeckých botách, obvykle měkčí sendvičové podrážky, které podporují rovnoměrnou sílu nohy během cvičení, které pomáhají pohlcovat nárazy nohou. Obuv je obvykle lehčí, stabilita bude poměrně špatná. Zajišťují stabilitu běžeckých bot, chodidla mají obvykle jednotný sloupek síly nebo mediální s sendvičovou strukturou.
Tyto speciální konstrukce Nike Air Max 2017 zabraňují poškození způsobenému nadměrným valgusem v noze a poskytují dobrou oporu a vytrvalost střednímu okraji chodidla. Běžecké boty poskytují řízení pohybu, obvykle relativně tuhý, je možné snížit nebo kontrolovat nadměrné varózní nohy, kotníku zabráněno, na hmotnost těchto těžkých běžecké obuvi než běžeckých bot typicky jiné. Je obecně uspořádán jako vnitřní sloupec o jednotnou silou, pro ovládání otáčení nohy, poskytuje vytrvalost Mezipodešev, více odolná proti opotřebení pryžová vrstva.
V bota zeď obchodu se sportovními potřebami a vyzvednout běžecké boty pozorovat, ze se dívá podrážce, podrážka se obvykle vztahuje na celé chodidlo, pokryté řadou speciálních linek výše, může být mnoho střední groove zpět, Většina barvy je černá, jiné barvy, tloušťka je obvykle 3-5 mm. Podrážka je hlavní roli v přímém kontaktu se zemí, kde hraje roli odolné proti opotřebení, protiskluzové, plné čar a drážky zpět. Materiál podrážky je obecně karbonový kaučuk, pryž je odolnější proti opotřebení, zatímco protiskluzový efekt a hmotnost jsou také ideální.
Mezi podešví a barevné horní části je často bílá mezipodešev. Na konci celkové tloušťky asi 1-2 cm je jeho hlavní úlohou vyrovnávat vibrace ze země. Není-li mezipodešev, poranění poškození vibrací těla bude velmi nepříznivé. Proto se vyvinula řada špičkových technologií pro mezipodešví. Jsou volány různé, ale účel je jeden, je najít způsoby, jak snížit vibrace, přenos, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Na konci materiálu, kromě patentované technologie používané zejména u všech značek, je většina použitých materiálů EVA nebo PU pěnová pryž. Poskytuje dobrou elasticitu a nízkou hmotnost.
Dole nahoru je horní část.,Běžecké Boty Nike Air Max 2017 Tato část přichází do přímého kontaktu s nohama. Chová se jako ochranný kryt, který bezpečně chrání nohy. Mezi nimi jsou první vložky, které se dotýkají vašich podešví. Podívejte se na boty, možná zjistíte, že stélky vypadají příliš mnoho. Tato část je skutečně prostoupena špičkovou technologií. Takové materiály jako vložky obecně také používají EVA, ale povrch po ošetření, zvýšení adsorpce a distribuční funkce nožního potu. Existují také některé vložky, které upravují podporu oblasti klenby, aby bylo dosaženo co nejlepšího chodidla a boty.
Další částí horní části je svršek. Tato část je nejsložitější a nejtěžší částí designu obuvi. To se týká především toho, jak dosáhnout vzhledu bot, styl a funkce rovnováhy. Velké sportovní značky, často každé čtvrtletí, spustily mnoho atraktivních nových stylů, takže kupující kabelku. Funkčně tato část hlavního úplatu: prodyšné, pohodlné, v blízkosti ochrana kotníku a paty, krajky pevné a snadné použití a tak dále.
Běžecké boty s Nike Air Max 2017 Prodej tlumiči nárazů poskytují dostatečnou elasticitu, která chrání nohy před vibracemi. Závěsný efekt dobré běžecké boty bude poměrně slabá flexibilita. Při běhu bude vnější strana nohy prvním kontaktem se zemí. Stejný plný typ člověka, opotřebení dílů podrážky, ale mohou být odlišné, protože každá osoba, která provozuje držení těla je dost odlišná v průběhu cvičení normální zemi by měla být patu první, a pak se zaměřit padá na celé chodidlo, poté Hladký přechod na pět prstů, zatímco síla a běhoun.