Nový OFF White X Nike Air Max 97 OW Běžecké Boty

Posted by admin 02/03/2018 0 Comment(s)

Nový OFF White X Nike Air Max 97 OW Bílý Běžecké Boty

Tento hrůzný kousek konečně přivádí Běžecké Boty Nike velkou plochu světového trhu, založenou na původním klasickém stylu, do zajímavých detailů křehkého. Získejte to OFF-WHITE x Nike "The 10" pro každého, kdo se poprvé představí, blízký pocit Virgil Abloh prošel designovými nápady.
Společná série Air Jordan 1 je nepochybně nejoblíbenějším vůdcem. Ve svém prvním expoziční čas, tak jednoduché a hrubý dekonstrukce, každý detail bude zřízena před tebou nahá, „hrubý“ je pravděpodobně první dojem z vás a já na to. My Tucao příliš stereotypní Tu opakovaně vyryté, ale před těmito lidmi svítí. Od první pohled nepřijatelné ošklivý, objevovat podrobnosti jeho originality a postupně uznávány a ceněny, to je Virgil Abloh chcete předat do naší hlavní poselství! Nechte více lidí, aby pochopili pozadí a navrhli uměleckou obuv, a vytvořili tak časově ověřenou práci. Každá dvojice bot je vestavěna značkou logo OFF-WHITE na vlastní výrobky, nejenže zdůrazňuje společnou jedinečnou identitu, více obuvi přidá chuť čerstvého pocitu.
K botám OFF-White X Nike klasické ponožky Air Presto modeloval na jednoduché minulosti, lehké šaty, zpětné myšlení do bohatých detailů ulice plné. Pod původním tělem rám, šití se stejnou barvou Swoosh výzdoba, se hromadí. Následuje kouzelný popruh na obou koncích s koženým obalem, vytištěné logo Swoosh, kompaktní. Následoval fixovaný nylonový materiál, který zobrazoval populární funkční prvky a dekorativní oko ACH text, hratelnost je extrémně vysoká.
2017 VaporMax se ukázalo být součástí tohoto společného jména, nemůžeme náhodou, barva je více populární Triple Black černá jako základna. Původní tavná směs se hodí do stejné barvy Swoosh, která se změnila na bílou kůži, černobílé kolizní světlo a vykreslení odstínů, je to BÍLÁ. Otvory pro boty doplněné šitím výztuhy z kůže, vnitřní potištěný text díky horní látce a patě, následovaný rozdílem roztaveného materiálu, jsou výrazné rozdíly v ostrosti. V původním jazyku Flyknit pletené nahoře, pokrytý hustou houbou perforovaným jazykem, retro NIKE sportovní oblečení límec poutavé známky.
Obávám se, že každá Sneakerhead byla na Air Max 90, ať už je to ročník temperamentu nebo bílý styl, získali podporu lidu. Celkové použití ledově modré a světle šedé s tělem boty pomocí světla vytvořit síť s různými kůže, krajky otvoru mříž textury a krystaly podešev odráží bohaté vizuální textury boty. Barevná houbička a límec, v kombinaci s nápadným černým čalouněním obuvi, zcela opouštějí inherentní myšlení, avantgardní a charakteristickou osobnost. Vejce design pata je také velmi výrazný, jako celý pár bot, celé tělo je show!
Letošní Běžecké Boty OFF-White X Nike teplé boty Air Max 97 jako téma GHOSTTING, při zachování původní bota tělesné kontury, s použitím bílého sedlo pokrývá celé tělo. Světelné oko se navzájem taví, čímž vzniká originální neporovnatelný pocit světla. Spoj z nejznámějších postav uvnitř vnějšího těla boty se zvýšenou tepelnou černá vlnovka ozvěn, způsobil silnou sací účinek Toto dvojité oko bílé boty.
Nedávno zbláznil z limitované edice Zoom Fly SP oblast, odlišné od normální verze Zoom Fly komerční verze, tak tenké jako cibule pokožku výklad hlavy. Průsvitný materiál v celém těle boty, doplněný klíčovými částmi rámové podpory, vědeckou a technologickou plnou zátěží, celková hmotnost je velmi lehká, lidé touží. Oblouk vložený na konci celé opěrky uhlíkové desky, Lunarlon odpružení systém měkké pěny a tvrdé pěny složené, účinný jednota tlumicí výkon, stabilitu jízdy a citlivost.
Air Force 1 Nike jako historie nejvíce klasických tenisky pro série OFF-WHITE x série Nike hrála klíčovou roli.
Již v roce 2016, OFF-White X Nike Levný Virgil Abloh návštěva centrály Nike, narození prvního prototypu dvojitého kloubu Air Force 1 „Virgil Abloh“ od nožem a fix. Tyto černé boty byly poprvé vystaveny na výstavě Miami Design v loňském roce, což je také základní kámen společných deseti hororů v dohledu. Právě teď tento pár společné marketingové verze materiálu hojnější, struktura je složitější. Tělo obuvi z tradiční kůže, nylonového drátu, semišu, bavlny a lněných tkanin spolu šití, mléčné želé končí. Nejen s semiš paty vyraženým logem Nike představení, „LOGO“ text výše, „tkaničky“ Každý font na tkaničky, bude šedobílý zajímavé jedinečný temperament vstříknout do designu a obuvi tělo šité oranžové karta tenisky přinést trochu živější barvy. Toe piercing v původním tvaru na základě pokrytí prodyšné síťoviny a nepromokavého materiálu. Letectvo je obvyklý stereotyp 1, vrstvená vizuální, vyvinuly větší pravděpodobnost, aby se pokusili o klasické boty.