Nový Běžecké Boty Balenciaga Speed Trainer Balenciaga Online

Posted by admin 06/03/2018 0 Comment(s)

Nový Balenciaga Speed Trainer Černá Bílý Balenciaga Online

Tato obuv obsahuje dobrou kombinaci barvy, která je vybavena svrškem uprostřed ponožky a využívá funkce šoku a paměti funkčních podrážek.
Zadní strana je použití značkové logo embellishment straně a paty, celková prezentace velmi jednoduché vizuální efekty.
Není divu, Běžecké Boty Balenciaga že se tato dvojice ponožkových bot stane prvním výbuchem v novém roce. . .
A ve srovnání s předchozím Balenciaga po DemnaGvasalia nemluví o „chirurg“, jak se stal kult a více populární, dokonce víc než Vetements ... ale alespoň bychom neměli zapomínat, že - sám boty, ale nikdy Nedostatek modelů výbuchu.
Je to oficiální pojmenování je rychlost,Balenciaga Speed Trainer s vysokou, střední a pomoc (tj Hi, Mid) verze, od podzimu loňského roku, oficiální setkal tváří v tvář se spotřebiteli.
Přestože se představil časovou osu projektu, je tato dvojice „ponožky a boty“ lze již považovat Demna převzít výrobek po Balenciaga, ale jen na základě vzhledu, že to jednoduché černé a bílé, velmi high-end street style zefektivnit jednoduchý plán , A silný smysl pro sport ... ale jak vidět, jak to vypadá jako odkaz na projekt, který AlexanderWang zanechal v BALENCIAGA ...
Módní dům Balenciaga bude v nedávné době představovat sportovní obuv a luxusní modely kombinovat uvolnění nové boty Speed ​​Trainer
Boty využívají kombinace černé a bílé barevné provedení, který je vybaven pletení ponožek svršky, podešve a funkčních a paměťových funkcí nárazy absorbující prezentovaných společně.
Konečně, Běžecké Boty Balenciaga Speed Trainer značka logo embellishment s bočnicemi a patou, celková prezentace na minimalistické vizuální efekty.
V uplynulých letech byla vyhledávaná Balenciaga Speed Trainer Nový směsice silného ulice vyhledávaná světovými přílivovými a módními lidmi, některé velké módní značky také spustily produkty High Street. Mezi nimi Sneaker, zahájený Balenciage, upoutal zvláštní pozornost a často se může objevit na úpatí ICON. Balenciaga zahlceni nedávné popularitě tkaného materiálu, ponožky konstrukce a připojí dvojí Balenciaga Speed ​​Trainer, minimalistické černé pletené svršků, žádný nepořádek oko složité konstrukce pouze název značky BALENCIAGA slovo ozdobu, velmi texturou geometrický vzor bílá chodidla také se připojil k paměť systému, čímž se klenba chodidla je extrémně fit, s ponožka pletení upíry, jako by chtěl poskytnout pleti pocit, že na sobě druhou vrstvu. Stojí za zmínku, že boty jsou velmi nízké hmotnosti, pouze 240 g, poskytující černobílé barvy a plné ručně vyráběné v Itálii.