Levny Nike Air Max 91 Pánské Běžecké Boty

Posted by admin 26/12/2017 0 Comment(s)

Levny Nike Air Max 91 Pánské Běžecké Boty Modrý Bílý
NIKE má sídlo v Portlandu v Oregonu. Běžecké Boty Nike Vyrábí se všestranným sportovním zbožím společnosti, jako je oblečení, obuv, sportovní vybavení. NIKE je světoznámá sportovní značka, řecký originální význam řecké bohyně, přeložený do čínské Nike.
Logo značky Nike je malý hák. Nike vždy motivovala každého sportovce z celého světa a je ctí nabídnout mu to nejlepší zboží. Nike je první vzduchová polštářová technologie pro sportovní průmysl přinesl revoluci. Použití této technologie na výrobu sportovní obuv může dobře chránit soutěžícího koleno. Snižte dopad na kolena, když přistál v namáhavém cvičení.
Zajišťují Nike Air Max stabilitu běžeckých bot, chodidla mají obvykle jednotný silový sloupek nebo střední s sendvičovou strukturou. Běžecké boty poskytují kontrolu pohybu, obvykle poměrně náročná, může být snížena nebo nadměrné nožní ovládání změny směru bránit kotník, běžecké boty těžké váhy obvykle jiný než boty.
Chcete-li pochopit běžecké boty, koupit běžecké boty by měly nejprve pochopit strukturu. Běžecké boty nebo většina sportovní obuvi jsou obecně rozděleny do tří částí. Podrážka, je nejnižší vrstva bot a zemnící kontakt. Nezbytný je protiskluzový, protiskluzový klíč. Nakonec mezi podešví a vložkami. Flexibilita, ochrana nohou je jeho klíčem. Mezipodešev je také vysokou technickou součástí běžeckých bot. Horní část se vztahuje především na výše uvedené vložky, včetně celé horní části boty. Přilnavý, snadno se opotřebovaný, krásný je jeho klíč.
V bota zeď obchodu Nike Air Max 91 se sportovními potřebami a vyzvednout běžecké boty pozorovat, ze se dívá podrážce, podrážka se obvykle vztahuje na celé chodidlo, pokryté řadou speciálních linek výše, může být mnoho střední groove zpět, Většina barev je černá, existují i ​​jiné barvy, tloušťka je obvykle 3-5 mm. Podrážka je hrát významnou roli v odolnosti proti opotřebení a v přímém kontaktu s vozovkou při non-skluzu, texturou a drážkou zpátky válely se hrát tuto roli. Materiál podrážky je obecně karbonová pryž, tato pryž je odolnější vůči opotřebení, zatímco protiskluzový efekt a hmotnost jsou také ideálnější.
Mezi podešví a Běžecké Boty Nike Air Max 91 barevné horní části je často bílá mezipodešev. Na konci celkové tloušťky asi 1-2 cm je jeho hlavní úlohou vyrovnávat vibrace ze země. Není-li mezipodešev, poranění poškození vibrací těla bude velmi nepříznivé. Proto se vyvinula řada špičkových technologií pro mezipodešví. Jsou volány různé, ale účel je jeden, je najít způsoby, jak snížit vibrace, přenos, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Mezipodešev materiál, kromě toho, že patentu značky použity zejména většina použitých materiálů je EVA nebo PU pěnové hmoty nebo podobně. Poskytuje dobrou elasticitu a nízkou hmotnost.
Dole nahoru je horní část. Tato část přichází do přímého kontaktu s nohama. Chová se jako ochranný kryt, který bezpečně chrání nohy. Mezi nimi jsou první vložky, které se dotýkají vašich podešví. Podívejte se na boty, možná zjistíte, že stélky vypadají příliš mnoho. Tato část je skutečně prostoupena špičkovou technologií. Takové materiály jako vložky obecně používají také EVA, ale povrch po ošetření, zvýšení adsorpce a distribuční funkce nožního potu. Existují také některé vložky, které upravují podporu oblasti klenby, aby bylo dosaženo co nejlepšího chodidla a boty.
Další částí Nike Air Max 91 Koupit horní části je svršek. Tato část je nejsložitější a nejtěžší částí designu obuvi. To se týká především toho, jak dosáhnout vzhledu bot, styl a funkce rovnováhy. Velké sportovní značky, často každé čtvrtletí, spustily mnoho atraktivních nových stylů, takže kupující kabelku. Funkčně tato část hlavního úplatu: prodyšné, pohodlné, v blízkosti ochrana kotníku a paty, krajky pevné a snadné použití a tak dále.