Levný Balenciaga Speed Trainer Nový Balenciaga Online

Posted by admin 23/05/2018 0 Comment(s)

Běžecké Boty Balenciaga Speed Trainer

Zakladatel Christophe Valencia Valencia uzavřel módní dům Balenciaga v roce 1968 a zemřel v roce 1972. Balenciaga Speed Trainer Nový Módní dům Balenciaga byl v období spánku před rokem 1986. V roce 1986 získal Jacques Bogart S.A. módní dům Balenciaga a otevřel novou špičkovou oděvní značku nazvanou "Le Dix". V říjnu 1987 byla první série po vzkříšení rodiny Balenciaga navržena designérem Michelem Gomem a pokračovala po dobu pěti let. Návrh Michel Goma byl smíšený. V roce 1992 změnila módní dům v Paříži svůj nový návrhář, holandský návrhář Josephus Thimister. Pod vedením Josepha Thimise získala Balenciaga pozici vysoce postavené značky pro elitu. Během držby Josepha Thimistara se mladý designér Nicolas Geischier připojí k módnímu domu Balenciaga
Tým soudců a nakonec v roce 1997 se stal vedoucím "šéfredaktora berlínské rodiny". Balenciaga muži a ženy byli všichni na starosti Nikolaje Geischiel. Nicholas Geischier, stejně jako zakladatel Cristobal Balenciaga, je samouk učitelkou. Nicolas měl Jean-Paul Gaultier a Agnes b. Pracovny, neměl pro Balenciaga Balenciaga originálním designem je klasický hippie stylu čím dál více svěží interpretaci, ale měl GUCCI Group a nad značku Balenciaga dojde ke konfliktu, Gucci Group, řekl, že pokud Nicolas se před rokem 2007 dělat ne zisk, nahradí návrháře. Avšak Nicolas 盖斯奇埃尔 února 2005 zahájení Balenciaga 2005 Winter Series velký úspěch, a to nejen k dosažení ziskovosti, získala „Vogue“ editor Anna Wintour americkou verzi samici ke hvězdě Madonnu, Janet Jádro Jennifer Connelly a Nicole Kidman. 2006 Academy Awards, Jennifer Connelly, Nicole Kidman sobě Nicolas 盖斯奇埃尔 navržen Balenciaga šaty sukně nastoupil na červeném koberci; téhož roku (25.června 2006 ) na Nicole Kidman a Keith Urban pozoruhodnou svatby, Nicole Kidman také nosit Balenciaga šaty sukně debut,Balenciaga Speed Trainer Kylie Minogue (Kylie Minogue) v jeho "Slow" Na MV "Red Blooded Woman" a další singly a turné koncerty, oni také nosili balenciaga šaty. Všechno to udělalo Nicholase Geischiera slavného. Dnes nejznámější položkou v rodině Balenciaga je taška na motocykly navržená Nicolasem Geischielem, a to zejména taška s označením "Lariat".
Postavený Flyknit a Primeknit látkových svrškem obuvi v módě, a to nejen Vetements zahájil veřejnou ponožka kotníkové boty, a pod vedením Demna Gvasalia, Balenciaga také vydal nové sestavení tkanin svrškem obuvi. Tato dáma boty zvané Speed ​​Trenér klasické látky budovat pletené ponožky stylu boty, nesoucí povrch s texturou bílé stélkou a má vyryté logo Balenciaga v ponožkách a stélkou.
V okamžiku, kdy se říci, Běžecké Boty Balenciaga Speed Trainer co nejžhavější boty, BALENCIAGA zahájení Speed ​​Trainer je určitě považován za populární v horkém ohromenému značky opět vydala sérii nový design a barvy Speed ​​Trainer, musí být pojem „ponožka bota“ znovu Dokonalá interpretace. Injektovaný na základě původních Speed ​​Trainer boty a pruhované podrobnosti o geometrických prvků, více nových „low-cut ponožky“ Design uvolnění, a nakonec do poutavým Logo Balenciaga jako konec, celková struktura je přirozeně nade vší pochybnost.
Příležitostné tenisky jsou důležitou součástí módního oblečení. V rámci oblečení musí vyhovovat trendu v době. Každodenní sportovní obuv může vyjadřovat mentalitu nositele, propagovat estetiku nositele a vyhlídky na život a je projevem osobní vkusu a kulturní kvality. Army modro-límec, obuv pro volný čas velké převažovaly ze sektoru IT a poté do střední třídy, to dává symbolem vitality, asertivní osobnost odráží konec století střední třídy životní styl, a dát lidem úplně jiný styl klasické nostalgie Zároveň také podmanily všechny "drobné buržoasie" s mladistvou vitalitou a staly se symbolem jejich kvality života, odrážející jejich duchovní hodnoty.
Luxusní je styl a volný čas je styl.Běžecké Boty Balenciaga Speed Trainer Online Obuv pro volný čas, jsou ležérní styl a minimalistické kombinace styl mladistvý, vášnivý je přirozená neformální sportovní boty a funkce, silný, dynamický rytmus více podtrhuje samostatný sebevědomý styl.