Běžecké Boty Nike Air Max 97 Dámské Prodej Online

Posted by admin 05/12/2017 0 Comment(s)

Běžecké Boty Nike Air Max 97 Dámské Stříbrný Červené Prodej Online
Běžecké Boty Nike, Nike Free Run známé také jako sportovní obuv, běžecké boty biomechaniky nezbytné poskytnout tlumení nárazů může být rozdělena, pro zajištění stability, řízení pohybu poskytuje tři kategorie. Poskytují tlumení nárazů na běžecké boty mají obvykle měkčí chodidel sendvič, pomáhají nohu do pohybu i násilím, aby pomohl šok do nohy. Obuv je obvykle lehčí, stabilita bude poměrně špatná.
Zajišťují stabilitu běžeckých bot, chodidla mají obvykle jednotný silový sloupek nebo střední s sendvičovou strukturou. Běžecké boty poskytují kontrolu pohybu, obvykle poměrně náročná, může být snížena nebo nadměrné nožní ovládání změny směru bránit kotník, běžecké boty těžké váhy obvykle jiný než boty.
Chcete-li pochopit běžecké boty, Nike Air Max 97 koupit běžecké boty by měla nejprve pochopit strukturu. Běžecké boty nebo většina sportovní obuvi jsou obecně rozděleny do tří částí. Podrážka nebo volaná podešev je nejnižší vrstva bot a zemního kontaktu. Nezbytný je protiskluzový, protiskluzový klíč. 2. Nakonec mezi podešví a vložkami. Flexibilita, ochrana nohou je jeho klíčem. Mezipodešev je také vysokou technickou součástí běžeckých bot. 3. Horní část se vztahuje především na výše uvedené vložky, včetně celé horní části boty. Přilnavý, snadno se opotřebovaný, krásný je jeho klíč.
V bota zeď obchodu se sportovními potřebami a vyzvednout běžecké boty pozorovat, ze se dívá podrážce, podrážka se obvykle vztahuje na celé chodidlo, pokryté řadou speciálních linek výše, může být mnoho střední groove zpět, Většina barvy je černá, jiné barvy, tloušťka je obvykle 3-5 mm. Podrážka je hrát významnou roli v odolnosti proti opotřebení a v přímém kontaktu s vozovkou při non-skluzu, texturou a drážkou zpátky válely se hrát tuto roli. Podešev materiál je obecně kaučuk obsahující uhlík, tím více opotřebení odolné pryže, přičemž protiskluzový efekt, a hmotnost je ideální.
Mezi podešví a barevné horní části je často bílá mezipodešev. Na konci celkové tloušťky asi 1-2 cm je jeho hlavní úlohou vyrovnávat vibrace ze země. Když se lidé dostanou, pozemní vibrace přenášené na těle může dosáhnout asi 8 krát normální chůzi státu, pokud není v konečném důsledku chodu hnutí pro systémovou zranění nárazů by bylo velmi negativní. Proto se vyvinula řada špičkových technologií pro mezipodešví. Říkali jiný, všichni jsou účel, je najít způsoby, jak snížit přenos vibrací, abyste se cítili pohodlně a bezpečně při běhu. Mezipodešev materiál, kromě toho, že patentu značky použity zejména většina použitých materiálů je EVA nebo PU pěnové hmoty nebo podobně. Poskytuje dobrou elasticitu a nízkou hmotnost.
Běžecké Boty Nike Air Max 97 Dole nahoru je horní část. Tato část přímého kontaktu s nohama samozřejmě také odděluje ponožky. Chová se jako ochranný kryt, který bezpečně chrání nohy. Mezi nimi jsou první vložky, které se dotýkají vašich podešví. Podívejte se na boty, možná zjistíte, že stélky vypadají příliš mnoho. Tato část je skutečně prostoupena špičkovou technologií. Materiály, jako jsou vložky, obecně používán EVA, ale povrchově upraveny, aby zvyšovalo pocení nohy a distribuovat funkci adsorpční. Některé vložky mohou také nastavit podporu klenby oblasti, aby bylo dosaženo nejvhodnější nohy a boty.
Další částí horní části je svršek.Nike Air Max 97 Levný Tato část je nejsložitější a nejtěžší částí designu obuvi. To se týká především toho, jak dosáhnout vzhledu bot, styl a funkce rovnováhy. Velké sportovní značky, často každé čtvrtletí, spustily mnoho atraktivních nových stylů, takže kupující kabelku. Funkčně tato část hlavního úplatu: prodyšné, pohodlné, v blízkosti ochrana kotníku a paty, krajky pevné a snadné použití a tak dále.