Běžecké Boty Nike Air Max 2015 Dámské Levný

Posted by admin 23/07/2017 0 Comment(s)

Prodejna Air Max 2015 Dámské Běžecké Boty

Nike Air Max 2015 Dámské Největší zlepšení se nachází v horní části nártu zjednodušila konstrukce, s výjimkou, že jeden konstrukční vrstva poskytuje dobré větrání efekt venku, jazyk a další části jsou stále používány ke zvýšení komfortu dvojího provedení. Mezitím Nike Flywire horní létat linka je implantován, pro lepší kompatibilitu a zapouzdřené nohy tvaru.
Na patě pomocí měkké pěnové konstrukce kromě získání podpory, ale také přináší lehčí kvalitu, a Air Max 2014 ve srovnání Nike Air Max 2015 hmotnost asi 50g. Spolu s celou nohou Max Air očekávání, jako začátečník, bez ohledu na spoustu problémů běží držení těla způsobené strukturou trubek mohou zahrnovat více vzduchu do jediného kroku, od dopadu paty až k patě off sérii opatření, která mají zajistit silnou podporu pro převod ,
Běžecké Boty Nike Air Max 2015 Dámské o designu obuvi byla zjednodušena zlepšení. Pracuje téměř bezešvé síťoviny nohu v provedení jedné vrstvy, k poskytnutí prodyšné lehké účinku, jazyk a zbývající část se používá pro zvýšení komfortu dvojité konstrukce. NIKE Flywire létat linka je pletený do boty, boty pro maximalizaci jedinečnou úlohu očních struktur mohou létat linku, aby bylo možné automaticky přizpůsobí tvaru nohy, zabalit a zabezpečit obě nohy, takže nohy cítit lépe. Měkké a pohodlné pěna na patě, transparentní a bezešvé vnější povrch ok pokrývající pěny, čímž světelný podporu. Ve stejné době, ve srovnání s dříve Air Max 2014, které snižují hmotnost téměř o 50 g (10 yardů muži 12,5 oz / 351 g, 8 boty velikost 10,23 oz / 290 g). Takže vy běžet rychleji a déle - nyní komfortní jízdní zážitek.
Víte,Nike Air míru podpory a tlumení nárazů může vždy posunout, pokud nejsou k dispozici žádné meziměstské požadavky na provoz, Nike Air Max 2015 Dámské Levný je dostačující k uspokojení svých potřeb.